TV ne gjendje te mir me qmim te lir

Shitet nga: Elbasan 06 Dhj 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizion ne gjendje te rregull
Tel : 044-456-190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim