TV samsung

Shitet nga: petrit 10 Jan 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv i ardhur nga gjermania 70-80 diagonalja vetem telekomanda i mungon kuptohen ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim