TV samsung me qmim te volitshem

Shitet nga: toni 19 Shk 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim