TV sony 3d smart 32"

Shitet nga: privat 07 Mar 07:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Tv sony smart 3d 32" 400hz me syza per 3d me kamer per skype ne gjendje perfekte ne pune te interesuarit let te me lajrmohen ne imell me libra eshte qe e kam ble vet ne gamaelektronics 699€ shitet per 380€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim