TV

Shitet nga: besim 24 Shk 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHITET TELEVIZORI NE GJENDJE TE RREGULLTE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim