Teledirigjues per shumicen e televizionave LCD

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blej24.com 05 Shk 14:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

16 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
AKSION!
Ky artikull eshte ne zbritje 12%

TELEDIRIGJUS PER TV ME EKRANA (GYPA KATODIK) DHE LCD/PLLAZMA.
Per te gjithe prodhuest e ndryshem duke fillu me A sikur AEG deri tek W sikur Watson. Permes programit te patentum ne e programojm qe ky teledirugjus te punoj per televizionin tuaj. Ky teledirigjues nuk eshte univerzal, por krijohet qe te punoj dhe te zevendesoj teledirigjuesin tuaj.

Nese teledirigjuesi i televizionit eshte defekt ose ka humb dhe nuk ka mundesi me zevendesu, atehere ne e programojm ate qe te punoj vetem per TV-ne tuaj. Shpejt dhe efikas. Per me shume se 90% te teledirigjuesve te firmave te ndryshme.
Kodi i artikullit: 9438757
______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene - E Premte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00

Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 14 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Kur të mbërrini te Furra Qerimi 2, vazhdoni rrugën edhe 30-40m deri te Super Marketi - Rio Market (që është në anën e majtë). Menjëherë pas Rio Market ktheheni majtas në rrugën me katror (kocka) dhe vazhdoni 50m deri te tabela jonë Blej24.
(Vizitoni webfaqen tone, ne Kontakt, dhe ndiqni videot se si te vini tek ne)
Tek ne gjithashtu mund të bëni edhe riparimin e LCD dhe

Beje porosine direkt ne Blej24

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim