Televizion

Shitet nga: Adnan 20 Shk 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Telivizor ne gjendje te mire
Qmimi i negociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim