Televiziona ne shitje

Shitet nga: Endrit 06 Mar 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim