Televizioni Samsung

Shitet nga: avdyl 05 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin SAMSUNG HDMI shume I mire origjinal u ble 2000 Euro Shkaku I Shitjes mos perdorimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim