Televizioni pllazma/flat Samsung

Shitet nga: Alberti 25 Dhj 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv Samsung pllazma me dimension 32 inq ngjyr te zez i perdorur ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim