Televizoni i markes "Samsung"

Shitet nga: Albert 10 Nën 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizionin te markes "Samsung" me dimezionet 88×52 eshte shum funksonal edhe i ri .Te interesuarit mund te interesohen ne thirrje te ketij numeri:044/397-112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim