Televizorë TCL

Shitet nga: tv 08 Mar 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv TCL 50 euro
tel dhe viber +37744 190 064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim