Televizor (Neo),boj ndrrim me Monitor kompjuteri.

Shitet nga: Tv 22 Maj 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori firma (Neo) në gjendje te rregullt shumë pak i perdorur pa asnje grrith,punon edhe me DVD,presim blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim