Televizor "PHILIPS"

Shitet nga: bujar 02 Jan 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin 75 me 45cm HDMI, PHILIPS. Funksionon shume mire dhe ska asnje grrithe apo problem.
Çmimi 200! (mund te negociojme)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim