Televizor

Shitet nga: Sebi Miftari 06 Nën 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Tv italian ne gjendje te rregullt
Marka "NORDMENDE"
Ekrani 14 inch

Tel. (+386) 049 701 038 (Viber + Whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim