Televizor

Shitet nga: egzon 05 Jan 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shesim televizor Telefunken
është 81cm 32"
i posa ardhur nga gjermania
në paketim i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim