Televizor 80 cm

Shitet nga: Vjollca 18 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   88,88 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor ne gjendje shume te mire - 80cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim