Televizor 80cm

Shitet nga: Vjollca 01 Nën 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor 80 cm ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim