Televizor Aiwa Text CI400

Shitet nga: Aiwa 18 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor Aiwa Text CI400
Eshte i ruajtur
Mundeni dhe te me kontaktoni ne Viber
Nr i Viber +38649403715
Sms nuk kthej
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim