Televizor GRUNDIG

Shitet nga: Hasan 27 Dhj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori eshte Full HD, 3D me 6 pale syza gjithashtu eshte me Wifi, eshte 2 muaj i perdorur dhe i ardhur nga Zvicrra, nuk ka asnje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim