Televizor Gaems per xbox/PlayStation 3

Shitet nga: Ernest 20 Tet 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor i vogel ne forme bagzhi per xbox360/xbox360s/PlayStation3slim/PlayStation4.Zakonisht perdoret ne udhetime. Eshte ne gjendje shume te mire. Eshte i perdorur shume pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim