Televizor Goldstar

Shitet nga: Bashkim 01 Maj 05:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv Goldstar bashke me digitron ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim