Televizor Grunding

Shitet nga: Isuf Rushiti 02 Pri 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor Grunding - 80 euro
Televizor LG - 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim