Televizor LG

Shitet nga: Liridon 30 Nën 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor LG 48 shum i rujtun dhe ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim