Televizor LG

Shitet nga: LONI 15 Mar 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHITET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim