Televizor NEO

Shitet nga: Rexhep 07 Jan 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   49 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori Neo ne gjendje shum te mir teknike.
Pres blers serioz ne numrin 045-919-833
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim