Televizor NEON

Shitet nga: Dardan 06 Shk 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin NEON shume pak i perdorun dhe ne gjendje te shkelqyer.
Ka dalje per SCART dhe gjithashtu AVI per lidhje me cdo resiver si te IPKO-se ose Kujteses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim