Televizor Panasonic 32 inq

Shitet nga: Panasonic 04 Dhj 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shses tv Panasonic 32 inq shum i mir. Grafik shum te pastert edhe i ka te gjitha paisjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim