Televizor Panasonic 32 inq

Shitet nga: Panasonic 05 Dhj 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Televizor Panasonic 32 inq, ne gjendje te rregullt,
grafiken shum te pastert dhe shum te mire. Cmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim