Televizor Philips dhe DVD Player Quadro

Shitet nga: Donika 10 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Televizor Philips 70 cm dhe DVD Player Quadro, te dyjat ne super gjendje, kualitet shume i larte i fotografise.

Cmimi per TV 80 Euro
Cmimi per DVD 30 Euro

Te interesuarit te kontaktojne ne donikazen@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim