Televizor Philips

Shitet nga: Arben 09 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor Philips esht ne gjendje te rregul i holl 26 i rrok progamat edhe me anten tjesht pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim