Televizor Samsung 50€

Shitet nga: Samsung 03 Shk 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin e markes Samsung modeli CW-25D83N, ne gjendje te rregullt, i perdorur, me cmim prej 50€.
Televizori eshte ashtu sic shihet edhe ne foto.

Mund te me kontaktoni ne nr telefonit 049-860-303.

Faleminderit per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim