Televizor Samsung

Shitet nga: Xhemal 23 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor Samsung, shumë funksional. Ne gjendje te rregullt. Mund te testohet!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim