Televizor Sony

Shitet nga: sadedin 01 Nën 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV Sony
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim