Televizor Sony

Shitet nga: Xxxxx 28 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin Sony I cili punon perfekt I pershtatshem per lokal shitet urgjent.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim