Televizor antik

Shitet nga: Vjollca 23 Gsh 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim