Televizor dhe dividi

Shitet nga: naim 04 Tet 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet tv se bashku me ni dividi qmimi i volitshem vetem per 50 ero po qmimi o fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim