Televizor me dvd

Shitet nga: xxxx 10 Maj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori me DVD ne gjendje te rregullt.Nr e kontaktit :045582877 dhe 049472944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim