Televizor per ambient te ngroht

Shitet nga: Vjollca 14 Gsh 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim