Televizor plazma ( CROWN )

Shitet nga: Genc 17 Dhj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor plazma crown i blere 780 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim