Televizor plazma

Shitet nga: Florent Aliu 21 Mar 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori eshte ne gjendje te rregullt , ka dimensionet 110 me 60 cm. Televizori eshte i firmes Samsung.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim