Televizor samsung hitron black

Shitet nga: Filan 23 Mar 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
siq shihet edhe ne foto nuk osht shum i madh osht shum i rujtun ekran shum te kfjellet... foto osht origjinale e tij .. telekomanda qe shihet nfoto nuk punon. qmini i fundit 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim