Televizor samsung

Shitet nga: Luan 16 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv pllazma punon super si tv poashtu edhe si monitor per pc qmimi volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim