Televizor samsung

Shitet nga: eeeee 19 Pri 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizor samsung punon ne gjendje te rregullt thuajse i paprekur. fotot jane origjinale, cmimi eshte i diskutueshem.eshte ne shitje sepse kam blere nje televizor te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim