Televizor te markes Samsung

Shitet nga: Albert 16 Jan 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori i markes Samsung televizor shum shum i mir ne gjendje shum perfekte shum pak i perdorur .
Ky televizor posedon full hd dv3 srs3 dhe eshte prodhim Sloven.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim