Televizor

Shitet nga: Anonim 13 Shk 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 25 Televizor te markes Grundig Dhe Samsung.
Blerja behet me shumice jo per cope.
Qmimi per nje TV eshte 200$.
Televizoret kane 6 muaj garancion dhe punojne shume mire.
Munde te rrotullohem ne kend 180 shkalle.
Vijne nga Gjermania dhe jane prodhim gjerman.
I gjate 80 cm
Per me shume informata thirrni ne numrin shenuar lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim