Televizor

Shitet nga: Ramadan 11 Shk 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim