Televizor

Shitet nga: Arti 08 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV - PHILIPS 50x95 HD
- SAMSUNG 50x100 HD
- SAMSUNG 63x117 HD
qmime te arsyeshme pres blers serioz

VIBER . . . +38649598799 Artii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim