Televizor

Shitet nga: Mentor 04 Shk 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 22 televizorat ne gjendje shum te mir te markes Philips
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim