Televizor

Shitet nga: xxxxx 16 Pri 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv eshtë ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim